Anodo

Lulando to marka dziecięca!

To marka stworzona przez rodziców dla rodziców. Poznaj nasze produkty!

Mata do przewijania

Tipi namiot do zabawy

chusta do karmienia

otulacz dla niemowląt

Marka LULANDO została stworzona przez młodych rodziców z myślą o swoich dzieciach. Obecnie LULANDO dynamicznie wchodzi na rynek polski, europejski oraz światowy.
W naszej ofercie posiadamy m.in. pościel dziecięcą, przewijaki na komody, poduszki do karmienia, śpiworki do spania, pieluszki czy sofy dziecięce. Dużą gałęzią naszej produkcji są także różnego rodzaju poduszki do spania dla dorosłych, w tym dla kobiet w ciąży.  Wychodząc naprzeciwko potrzebom rynku ciągle poszerzamy nasz asortyment.
Bezpieczeństwo jest dla nas jednym z priorytetów dlatego też przykładamy ogromną wagę do tego aby wszystkie materiały oraz elementy wykończeniowe użyte do produkcji naszych wyrobów posiadały odpowiednie certyfikaty i atesty. LULANDO posiadają certyfikaty Instytutu Włókiennictwa w Łodzi oraz Tekstyliów Godnych Zaufania – Oeko Tex Standard 100 Klasa I, co oznacza, że są bezpieczne dla niemowląt i dzieci.
Naszym celem jest stałe ulepszanie naszych produktów tak aby w pełni odpowiadały wymaganiom naszych klientów, zwłaszcza rodziców. 

Zapraszamy na stronę lulando.pl